Puma Do You

Puma Do You

Każdego dnia zmagamy się z wieloma wyzwaniami i często towarzyszy nam stres. Ja mam bardzo dobry sposób na to, żeby stres stawał się nieco łagodniejszy, a codzienne wyzwania nie były takie straszne. Sport to naprawdę dobre lekarstwo na wszystko. 

Idąc śladem aktywności miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w sobotę w kobiecej trasie treningowej Pumy #DOYOU. Dla mnie to rewelacyjnie spędzony czas, a zakwasy mam do dnia dzisiejszego. Można było sobie poćwiczyć z dowolną trenerką, a każda z nich naprawdę wyjątkowa.   Marta Hennig, Edyta Litwiniuk czy Monika Bohn.
Wszystko pod czujnym okiem Karoliny Gilon, która prowadziła całą tą akcję sportową. 

Dla mnie to nie był jednak tylko trening. Był to naprawdę fantastycznie spędzony czas bo miałam okazję spotkać się z fantastyczną grupą moich #FitGirls, które miałam okazję poznać na FITCAMP organizowany przez Edytę Litwiniuk. 

Nie ważne czy zapisujesz się na różnego rodzaju zawody, czy biegasz, jeździsz na rowerze. Pamiętaj, że każda aktywność ruchowa daje nam swego rodzaju poczucie wolności i spełnienia. Mi daje prócz tego wartościowe przyjaźnie. Gdzie na co dzień się motywujemy. Cieszymy z sukcesów i razem pokonujemy bariery. Bo w kobietach moc i siła. 

Za każdym razem będę Cię tu motywować sportowo. Wpadaj na eventy sportowe, siłownię, a jak nie masz czasu bo masz maluszka w domu, który potrzebuje Cię cały czas idź na spacer i zrób trening w domu. 🙂 

Zmotywuj się w poniedziałek bo poniedziałek to dobry dzień na trening i początek aktywnej Ciebie 🙂